POMÁHÁME

My ve VEIDECu milujeme nejen přírodu, ale pomáháme také lidem. Pravidelně podporujeme dobročinné projekty, nadační fondy a psí útulky. Pomáháme tak například dětem, seniorům, ale i zvířatům, aby se dokázali snáze vypořádat se svými životními osudy. Aby byl jejich život jednodušší a třeba i veselejší.

Podáváme pomocnou ruku tam, kde jí je třeba.

ZOO PRAHA – Nový pavilon goril

Stavba nového domova pro Richarda a jeho rodinu kromě velkého úsilí bude stát pražskou zoo i nemalé peníze. I malý příspěvek pomůže gorilám bydlet už napořád v suchu! A u toho jsme nemohli chybět! Nový pavilon goril

DOBRÝ ANDĚL

Jsme rádi, že i díky nám se rodiny s dětmi, které se vlivem vážného onemocnění dostaly do těžké životní situace, mají lépe. Ještě nejste DOBRÝ ANDĚL? Pojďte do toho s námi!

Elenka

Elenka se narodila s rozštěpem páteře a podle lékařů bylo téměř jisté, že nebude chodit. Ela i její rodiče jsou ale opravdoví bojovníci. Elenka si prošla náročnou léčbou i operacemi a heuréka – chodí! Jenže! Po detailním vyšetření bylo rodičům sděleno, že holčička trpí oboustrannou silnou ztrátou sluchu. Jediná cesta, jak Elence vrátit sluch je kochleární implantace, která ale stojí 500 000 Kč. Jsme velmi rádi, že jsme Elu mohli podpořit.

SVĚTOVÝ DEN POVĚDOMÍ O AUTISMU

Duben byl organizací OSN vyhlášen jako SVĚTOVÝ DEN ZVÝŠENÍ POVĚDOMÍ O AUTISMU. S tímto dnem je spojena modrá barva, která je barvou komunikace a sebevyjádření. A to je jedna z oblastí, ve které mají lidé s Poruchou autistického spektra (PAS) největší potíže.

Nadace Křižovatka

Nadace Křižovatka jako jediná v ČR již od roku 1995 pomáhá dětem ohroženým „Syndromem náhlého úmrtí kojenců“. Doufáme, že díky monitorům dechu, na které jsme přispěli, se jich podaří zachránit co nejvíce.

Nadace Krása pomoci

K seniorům se společnost často chová tak, jak si to rozhodně nezaslouží. Proto jsme rádi, že podporujeme Nadace Krása pomoci, která zajišťuje pro seniory respekt, jaký jim náleží.

4ocean

Podporujeme projekt 4ocean, protože jejich iniciativa je vážně na smeknutí klobouku. Za každý zakoupený modrý náramek  odstraní asi 500 g odpadu z oceánů a pobřeží.

VEIDEC for GREEN FUTURE

Revír Potštejn se nyní zelená několika stovkami stromků, které zde díky naší výsadbě vyrostly.

V – JAKO VEIDEC!

Jsme VEIDEC.
Jsme víc než tým, jsme parta.
Pracujeme společně.
Dáváme ze sebe to nejlepší,
a to nejlepší na oplátku od svých kolegů dostáváme.
VEIDEC pro nás není jen práce. Je to styl.
Naše firemní kultura je nakažlivá a my jsme na to hrdí.

26 LET: 19 ZEMÍ

Mezinárodní tým VEIDEC se stále rozrůstá. Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Estonsko, Kypr, Litva, Lucembursko, Německo, Nizozemí, Norsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko...

PŘIDEJ SE K NÁM!

Hledáme kolegy, kterým není jedno, pro koho pracují. Hledáme obchodníky z celé republiky, kteří se nebojí práce a chtějí si opravdu vydělat. Nabízíme propracovaný motivační systém, zázemí renomované a stabilní firmy. Prostě práci, kterou můžeš dělat rád.

PATŘÍŠ K NÁM?
Pošli životopis na v-jako@veidec.cz a přijď nám říct, proč s námi chceš pracovat!

MRKNI NA WEB!

VEIDEC

KDE NÁS NAJDEŠ


Sídlo firmy: PARDUBICE, Hradecká 565